Czy myślałaś/eś kiedyś o pracy w administracji publicznej, samorządowej, a może w działach administracji prywatnych przedsiębiorstw? Jeśli tak to studia Administracja są właśnie dla Ciebie!

Studia Administracja pozwalają zdobyć szerokie kompetencje w poruszaniu się w instytucjach przestrzeni publicznej. Dzięki nim można zdobyć zatrudnienie w urzędach, spółkach, organizacjach pozarządowych, kancelariach prawnych, przedsiębiorstwach, straży granicznej, policji i innych. Niewątpliwą zaletą administracji publicznej jest fakt, że jest to sfera tzw. budżetówki. Zaletami instytucji tej sfery są zatem stabilność i pewna przyszłość. Poza tym, wbrew powszechnej opinii, zarobki w  sferze budżetowej nie należą do najniższych (wliczając różnego rodzaju dodatki w ciągu roku).

Jak widać studia administracyjne dają szerokie spektrum możliwości zatrudnienia, a co za tym idzie stabilną pozycję na rynku pracy.

Praca na własny rachunekStudia administracja

Wiele osób marzy o tym, aby mieć w pracy niezależność, swobodę działania, pozwalające wykorzystać ich kreatywność.
Podejmowanie własnych decyzji, przygotowywanie strategii działań, branie odpowiedzialności za swoje decyzje, może być również źródłem wielkiej satysfakcji.
Tego rodzaju wyzwaniem realizowania swoich marzeń i celów jest niewątpliwie zdecydowanie się na własną działalność gospodarczą.

Studia administracja dają również narzędzia do tego, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą, zyskując dzięki temu niezależność i swobodę działania według własnych preferencji. Masz pomysł na własny biznes, posiadasz sprecyzowany cel, do którego dążysz?  Chciałbyś go wprowadzić w życie, a przy okazji jesteś osobą odważną, która nie boi się wyzwań i odważnych decyzji? Jeśli tak to bez wątpienia studia administracja są rozwiązaniem, które może przynieść Ci satysfakcję oraz pomoże zrealizować Twoje plany. Daj sobie szansę na wprowadzenie swoich pomysłów w życie!

Podsumowując: studia administracja to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie stabilną, perspektywiczna pracę, dającą poczucie samorealizacji i bezpieczeństwa. To studia, które mogą dać Ci poczucie, że jesteś częścią czegoś większego, np. usprawniasz działanie państwa poprzez udział w administracji publicznej lub zagwarantować niezależność i indywidualizm dzięki temu, że masz możliwość kierować własną firmą.